https://www.high-endrolex.com/50

https://www.high-endrolex.com/50

https://www.high-endrolex.com/50

https://www.high-endrolex.com/50

https://www.high-endrolex.com/50

Chlumec Cup 2019

https://www.high-endrolex.com/50

https://www.high-endrolex.com/50

2022 Šestnáctý ročník

XVI. ročník recesistického turnaje ve fotbálku CHLUMEC CUP 2022 pořádaný pod patronací Obce Chlumec se konal v sobotu 18.6.2022 od 9,30 h v areálu VĚNCOVNA CHLUMEC 

 

Chlumec cup 2022 - 18.6.2022

Nadšené fotbalisty vedro nezastaví

V sobotu 18.6.2022 se již po šestnácté v naší malé obci Chlumec konal recesistický turnaj ve fotbálku Chlumec cup. Účast letos bohužel nebyla vysoká, zato úroveň turnaje ano. Nižší účast byla nesporně vyvážená vysokou kvalitou družstev. Přijeli jen ti nejlepší z nejlepších. Počasí nám ukázalo, jak velmi žhavé léto může být. Třicetistupňové vedro rozhodně neubralo na rychlosti malým fotbalistům. Někteří ze zkušenějších zvolili taktiku „s minimem pohybu, nejvyšší fotbalová efektivita“, přesně dle hesla celého turnaje „nehoňte se se za míčem, zbytečně se zpotíte“.

Z Brdských lesů a okolí dorazilo ostřílené družstvo Fabiáni. Hráli fantasticky a do všech soubojů se vrhali s odhodláním. Součástí jejich týmu byla nejpůvabnější Manka, která velmi dobře obstála jak v brance, tak v poli. Svými zákroky potěšila nejednoho sportovního fanouška. Celkově se Fabiáni umístili na třetím místě a odvezli si bronzový pohár. Navíc jejich Cipísci zvítězili v dovednostní soutěži a získali tak speciální cenu pašíka.

Chlumecké kobry měly letos životní formu a brousily si své ostré zuby na medailové umístění. Diváci mohli vidět celou řadu úžasných zákroků jejich brankáře, který byl vyhlášen jako nejzarostlejší Rumcajs. Všechny kobry rozdávaly fotbalovou radost a přítomné okouzlovaly mnoha krásnými góly včetně nejkrásnějšího gólu vstřeleného z rohu. Malé kobřičky si zaslouží také velkou pochvalu, protože jejich výkony jsou rok od roku lepší. Chlumecké kobry braly stříbrný pohár a vyrovnaly se tak jejich nejlepšímu umístění v historii turnaje.

FC Věncova hora se letos představila pod názvem Baník. Změna v názvu rozhodně nepředstavuje změnu herních dovedností jejich hráčů. Spíše naopak. Nová fotbalová generace roste jako z vody, a proto pro tým nebyl problém obhájit opět zlato jako již v několika minulých ročnících. Pouze ve dvou zápasech remizovali, ale nakonec výhru stejně získali v tzv. rozklepu. Takže nejen, že mají kvalitní fotbalové hráče, ale i nadějné řemeslníky, kteří to umí i s kladívkem. Navíc mají v týmu i nejšikovnějšího Cipíska celého turnaje. Všem z týmu gratulujeme k výhře a děkujeme za skvělý sportovní zážitek!

Na letošním ročníku bohužel nemohl být jeden z našich dlouholetých účastníků, náš soused a kamarád Petr, protože se momentálně potýká se zdravotními problémy. Abychom mu usnadnili jeho nelehkou situaci, rozhodli jsem se ho podpořit a přispět na pořízení kolečkového křesla, které momentálně potřebuje. Věříme, že se jeho zdravotní stav rychle zlepší a zase zavítá mezi nás.

Během celého dne bylo zajištěné občerstvení, měli jsme možnost ochutnat víno z Čejkovic od Tomáše Bařiny nebo placky od Janečků. Po vyhlášení výsledků turnaje se losovala bohatá tombola. Jednou z cen byl i med od našeho pana starosty. Večer nám zpříjemnila kapela Šťastná náhoda, která až do půlnoci hrála k tanci i poslechu.

Závěrem musíme poděkovat celému organizačnímu výboru, našim milým sponzorům, fantastickým družstvům i úžasným divákům, bez nichž bychom si turnaj neuměli představit. Děkujeme a vážíme si vaší přízně!

Za organizační výbor Jana Gorčicová

Fotogalerie 2018

Život v obci Chlumec
Rychlý kontakt

    
OBEC CHLUMEC

Chlumec 10
382 32 Chlumec

T: 602 440 550 (starosta)
E: obec-chlumec@seznam.cz

Bankovní spojení:

KB Český Krumlov,

č.ú.: 152 202 41 / 0100

Úřední den:

pondělí 19:00 - 20:00 

Poslední přidané foto v galerii:
Stavění májky 2024


Vstoupit do galerie

Facebook
YouTube