Jihočeská Obec Chlumec

Vítejte na webových stránkách malé jihočeské obce Chlumec nacházející se nedaleko Českého Krumlova. V přírodou obklopené vesničce žije necelých sto obyvatel ve dvou malebných osadách Chlumec a Krnín. Osada Krnín je díky dochovalým historickým budovám zapsána do Vesnické památkové zóny ČR

 • Lampionový průvod

  Lampionový průvod

  Zveme všechny děti s rodiči v sobotu 4.11. na Večerní stezku s lampiony. Sraz v 18:00 na návsi před obecním úřadem. Lampiony s sebou. Buřty a teplé nápoje pro děti zajištěny.

 • Drakiáda

  Drakiáda

  Zveme děti a rodiče na společné pouštění draků - v sobotu 21.10. od 14:00 na Věncovně a přilehlých polích či loukách. ( Zároveň zazimujeme trampolínu a herní prvky).

 • Rozloučení s létem

  Rozloučení s létem

  V sobotu 9.9. zveme všechny spoluobčany na zábavné odpoledne - rodinný turnaj (kuželky, kroket, pétanque, ping-pong......). Akce pro rodinné týmy (rodiče+děti) se uskuteční v areálu Věncovna od 15:00.

 • Chlumec Cup 2017

  Na CHLUMEC CUPU si zařádily i řádové sestry!

  Před zahájením pátého zápasu jsme měli možnost vychutnat si nádhernou píseň Happy day v podání gospelového sboru. Sestry z družstva jeptišek nám připravily opravdu nezapomenutelný zážitek :-)

 • Tříkrálová sbírka 2017

  Tříkrálová sbírka 2017

  I když letos koledníci při Tříkrálové sbírce hodně mrzli, o to víc je nyní hřeje u srdce vědomí, že letos vybrali rekordních 11 446Kč. Děkujeme koledníkům, že pomohli dobré věci a všem za podporu a štědrost.

... přejít na aktuality

Úřední deska
... přejít na úřední desku
Facebook
Poslední přidané foto v galerii:
Strašidelný lampionový průvod 2017


Vstoupit do galerie

YouTube

    

Rychlý kontakt

    
OBEC CHLUMEC

Chlumec 10
382 32 Chlumec

T: 602 440 550 (starosta)
E: obec-chlumec@seznam.cz

Úřední den:

čtvrtek 19:00 - 20:00