Obec Občanům - výhodné ceny elektřiny

Datum: 25.8.2016 | Shlédnuto: 33x

Vážení občané, Obec Chlumec pro Vás vyjednala výhodnější ceny elektřiny!!

Vážení občané,

Naše obec v rámci celorepublikového projektu Obec Občanům, vysoutěžila pro občany v rámci energetické soutěže výhodné ceny elektřiny. Pomáhá tak získat domácnostem, firmám i spolkům volné prostředky pro budoucí rozvoj. Více informací naleznete v letáčku, který Vám bude v nejbližších dnech doručen do schránky .

Využijte možnost získat další volné prostředky pro Vaší domácnost a přidejte se k více než 57 000 domácností, které již prostřednictvím projektu Obec Občanům ušetřili. Informační schůzky proběhnou na Obecním úřadě ve dnech 15.09. a 29.09. vždy od 19-20hod.

Schůzku si můžete s koordinátorem projektu p. Borovkou sjednat i v jiném termínu na tel. +420722760148 nebo vojtech.borovka@obecobcanum.cz

Na www.obecobcanum.cz najdete další doplňující informace.