https://www.high-endrolex.com/50

https://www.high-endrolex.com/50

https://www.high-endrolex.com/50

https://www.high-endrolex.com/50

https://www.high-endrolex.com/50

Chlumec CUP 2012 - sedmý ročník | Obec Chlumec

https://www.high-endrolex.com/50

https://www.high-endrolex.com/50

Chlumec CUP 2012 - sedmý ročník

VII ročník se konal 30.6.2012 a to se slavnostním otevřením nového areálu VĚNOVNA CHLUMEC

Jedná se už téměř o tradici, že poslední červnová sobota patří v Chlumci fotbalu. A tak se i letos uskutečnil 30. 6. 2012 pod patronací obce recesistní turnaj ve fotbálku CHLUMEC CUP. Stejně jako v minulých letech přijelo bojovat o putovní pohár několik desítek nadšených fotbalových „amatérů“ a podpořit je přišla řada přátel i místních občanů. Tím došlo v tento den nejen k zdvojnásobení hustoty obyvatel, ale, jak věříme, také k znásobení radosti všech zúčastněných z pěkně prožitého dne.

Letos poprvé se konal celý turnaj v nově vybudovaném areálu VĚNCOVNA CHLUMEC centrum sportu a zábavy. Proto byl letošní ročník spojen s jeho slavnostním otevřením. Po milém uvítání starosty ing. Petra Bürgera poděkoval místostarosta ing. Jan Mojžíš všem partnerům podílejícím se na výstavbě a financování nového areálu. Dále následovala krátká úvodní slova čestných hostů - senátora ing. Tomáše Jirsy, rodáka ing. Jaromíra Talíře a hokejové legendy Jaroslava Pouzara. Po slavnostním přípitku následovalo požehnání celého areálu z úst a kropenky Vojtěcha Talíře. Poté už netrpělivá „mužstva“ (povinně obsahující i ženu) začala prohánět kopačák po hřišti, s cílem užít plno radosti, přežít 8 minut v poli na sluneční výhni a samozřejmě trefit co možná nejčastěji branku.  

Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 14 družstev, to je o 4 více než při minulém ročníku. Jednalo se o družstva z Chlumce, Krnína, Kosova, Opalic, Čertyně, Radostic, Rančic, Krasejovky, Kamnenného Újezda i Českých Budějovic. Po přátelských zápasech se k vítězství probojovalo družstvo POKR z Chlumce, krásné druhé místo si odvezli členové KOKSO TEAMU z Opalic a na třetím místě se umístili hráči FC Čertyně. DUDÁCI z Krasejovky, loňští vítězové, by si odvezli bramborovou medaili. Vítězům i všem ostatním družstvům byly na závěr předány poháry, plakety a  i hodnotné dary.
 
Vytrvalcům, kteří vydrželi až do úplného konce, se tajil dech a chvěla bránice nad zásahem místních hasičů, kteří se po celý den starali nejen o „lokální přeháňky“ nad místním stadiónem, ale na rozloučenou předvedli, jak vypadá opravdový hasičský zásah.
 
Děkujeme všem zúčastněným družstvům za nezapomenutelné sportovně-společenské výkony, za přiměřenou dávku soutěživosti a hravosti, divákům za vytrvalost v povzbuzování a v neposlední řadě i všem partnerům za štědrost. Díky ní mohl být letošní ročník úspěšně realizován na novém areálu VĚNCOVNĚ CHLUMEC. Moc bychom si přáli, aby toto místo bylo i nadále místem, kde budou umět spoluhráči vítězit i prohrávat, kde se bude množit radost ze hry a pohybu a kde se budou blízcí i „přespolní“ sousedé rádi potkávat.
 
Za realizační tým Chlumec cup 2012
Lída Talířová


Život v obci Chlumec
Rychlý kontakt

    
OBEC CHLUMEC

Chlumec 10
382 32 Chlumec

T: 602 440 550 (starosta)
E: obec-chlumec@seznam.cz

Bankovní spojení:

KB Český Krumlov,

č.ú.: 152 202 41 / 0100

Úřední den:

pondělí 19:00 - 20:00 

Poslední přidané foto v galerii:
Stavění májky 2024


Vstoupit do galerie

Facebook
YouTube